2012 Alfa Romeo Giulietta 1.6 Diesel 105 PS - RKS

Shitet nga: Valdrin 07 Korr 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 600 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Alfa Romeo
Modeli: Giulietta
Alfa Romeo Giulietta 1.6 Diesel 105 PS
Start / stop sistem per kursim
Manual me 6 marshe
210.000 KM te kaluara (te garantuara)
Regjistrimi i pare, ne Kosove qe 8 muaj.
I ardhur nga Franca
Klime dy zonale-klimatronik
Rrota alumini origjinale me goma dimri te vitit 2017
Zenzore te pasem origjinale nga fabrika
Drita dite LED dhe drita te pasme LED
Menyre e zgjedhjes se vozitjes ne 3 menyra permes komandes
E servisuar dhe komplet gjate muajit Janar 2019..
.
.
..
.
.
..


.
.
.
.

FORD,FOCUS,C MAX,MONDEO.KUGA,KA,VW,GOLF,PASSAT,TIGUAN,TOURAN,POLO,UP,PLUS,OPEL,ASTRA,CORSA,INSIGNIA,VECTRA,FIAT,PANDA,500,GRANDE,PUNTO,BRAVO,BRAVA,ALFA ROMEO,147.156.GT.159.PEUGEOT,206.207.208.306.307.308.RENAULT,CLIO,MEGANE,CITROEN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim