Alfa Romeo Giulietta sport 2.0 JTD l

Shitet nga: Dukagjini Sot 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Alfa Romeo
Modeli: Giulietta
Vetura eshte e doganuar , e importuar nga Gjermania , ne gjendje shume te mir teknike.
2.0 JTD 103 kw -140 ps
Lleda para dhe mrapa .
Klima
xhama kolor
etj etj
+37744182577
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim