AUDI A3 2.0 TDI QUATTRO 170PS 2009

Shitet nga: Auto ch Sot 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 332 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 999 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Shitet dhe Nderrohet
Audi A3 2.0 tdi
Viti 06.2009
Manual 6 speed
125kw 170ps
Quattro 4x4
Sapo ardhur nga Zvicrra
Me Dogan Homologim
Me liber servisit
Gjendje shum te mir
Prishtine Informata
+38344207526
+38349207526
Facebook Autoch👍
Follow instagram
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim