Audi A3

Shitet nga: Altin Dje 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Shes Audi A3 2003<br>
Shes audin //viti dhjetor 2003//,6 shpejtsi//103kw//140ps// 2.0 TDI pa tkuqe //.267000mi kilometra t vetat serviset e kryera te gjitha//radio cd aux usb//Hallogenka//air bag esp abs//klim 2 sezonale//goma te dimrit dhe te veres me fellne 16-tshe//timon levizes //Vetura osht tip-top ne te gjitha aspektet i shtrengum ngreh sa dush//nuk hargjit hiq 6.5 litra per 100km//+37744637382 +37745847114
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim