Rent a Car GOLD - Audi A3 TDI

Shitet nga: rent gold 19 Korr 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3

Cmimi per 3 ditë e më shumë - 30€
045/86-11-86

Rent a Car GOLD gjendet ne veternik, Rr.Prishtinë-Ferizaj ne mes Grand Store dhe BAU MARKET. Ne ofrojmë vetura me cmime shumë të volitshme dhe me sigurime full kasko për Kosovë, Shqipëri, Maqedoni dhe Mali i Zi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim