AUDI A7 3.0 TDI QUATTRO 245 PS 2014

Shitet nga: Shefqet 10 Gush 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

24 777 EUR

Viti: 2014
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A7

☎️ 044318212
VIBER: +37744318212
AUDI A7 3.0 TDI QUATTRO 245 PS 2014
VITI:07-05-2014
REGJISTRIM:16-04-2020
KILOMETRAT: 160 mi TGARANTUME ME LIBER SERVISIT
ME SERVISA TKRYM
START/STOP
NAVIGACION
TEMPOMAT
KAMERA 360 %
AUTO DRIVE SELECT
•INDIVIDUAL
•DYNAMIC
•AUTO
•COMFORT
•EFFICIENCY
DOUBLE LED
KARRIGET LEKUR
FELLNE ME GOMA TREJA
SHPEJTSI VOLLON F1
BLUETOOTH AUX WIFI
POSADOGANUAR DHE REGJISTRUAR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim