AUDI A7 3.0 TDI S-LINE QUATTRO RKS VITI 2012

Shitet nga: 049797767 Dje 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

19 900 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A7
• AUDI A7 3.0 TDI S-LINE QUATTRO
• AUTOMATIK-TIPTRONIC S7
• I DOGANUAR DHE REGJISTUAR
• SERVISIN KOMPLET TE KRYER
• TE GJITH SERVISAT ME RREGULL
• KLIMATRONIC 2 ZONALE
• KARRIKA FTOFJE NXEMJE MASAZH
• NAVIGACION DVD AUX SD CARD
• SHPEJSI NE VOLLAN PULLA NE VOLLAN
• XENON BIG XENON LED PARA MBRAPA
• SHUM E RUAJTUR SI BRENDA DHE JASHT
• MUND TA KONTROLLONI KU TE DONI
• ☎️049-797-767☎️044-360-932📞+38349797767
• QMIMI 19900 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim