Audi A7 S-Line FULL FULL Extra

Shitet nga: Audi 15 Pri 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

19 500 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A7
shes audi a7 S-line full extra motorr 3.0 TDI Quatro
sport back - black edition
vetura osht ne gjendje perfekt dhe shummm e rujtne as ni cent ska nevoj investim tash ka ardh prej gjermanis
pa dogan osht ndrrim i mundshem me marrveshje

049257770 apo 049613941
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim