Shitet Audi A7 3.0 Quattro

Shitet nga: Audi A7 16 Pri 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A7
✅Shitet Audi A7 3.0 11.2011
✅ Quattro
✅Start Stop
✅RKS regjistrim deri janar 2020
✅Navi + DVD
✅Automatik 7 shpejtsi
✅Drita Led + Xenon bixenon robotik
✅Karrikat Lekur me Nxemje
✅Tempomat
✅Senzora Parkingut
✅Goma te Reja
✅Full Opcion
✅Ne gjendje Shkelqyshme me
servise
✅Shum e rujtne si mrena dhe jasht
✅Shpenzimet e Vogla
✅Bojm edhe ndrrim Qmimi me ndrrim 23mi
✅Per me shum shkruni mesenger ose viber +38344444409
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim