MINI COOPER S

Shitet nga: Ilir Bekteshi 31 Gush 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 181 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 900 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: BMW
Modeli: 2002
Shitet vetura mini cooper s, viti i prodhimit 2002, vertura eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte super e mirembatur, Vetures i jane bere serviset me rregull dhe ka shume pjese te reja te ndrruara tek autoservisi profesional. Vetures i bashkangjiten edhe 4 goma te dimrit te cilat jane pothuajse te reja. Vatura ka regjistrim deri ne muajin dhjetor te vitit 2019. Ne 5 vitet e fundit eshte perdorur vetem gjat muajve te veres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim