Shes BMW 318 Dizel Viti 2009 Automatik

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto sallon BONISI Sot 09:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 318
Shes BMW 318 Dizel Viti 2009 Automatik Posedon klim tronik ,Navigon tempomat , bordkompjuter, , karrigat me nxemje , gjama elektronik , pasqyre elektronik , goma te reja , kilometrat me garancion me liber te servisit , i ardhura nga gjermania me dogan te paguar , ne gjendje teknike shum shum te mir per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne Viber 045883888 +38345883888 045 23 5555 Auto salloni BONISI gjindet ne hyrje te prishtines ne Dragodan te rrethi TE ISMETI...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim