BMW GT 530 D LUXORY PANORAM RKS VITI 2010

Shitet nga: 049797767 Sot 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

16 500 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 530
• BMW GT 530 D GRAND TURISMO
• MODELI LUXORY LINE
• AUTOMATIK-TIPTRONIC M8
• SERVISIN KOMPLET TE KRYER
• TE GJITH SERVISAT E KRYER ME RREGULL
• PANORAM 2x FUNKSIONALE
• KAMERA FUNKSIONALE
• NAVIGACION DVD AUX SD USB
• KARRIKAT MULTIFUNKSIONALE
• PULLA NE VOLLAN BORD CPU
• XENON BIG XENON LED INTELEGENT
• 4 GOMAT E REJA 2019
• SHUM E RUAJTUR SI BRENDA DHE JASHT
• MUND TA KONTROLLONI KU TE DONI
• ☎️049-797-767☎️044-360-932📞+38349797767
• QMIMI 16500 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim