golf2

Shitet nga: fadil 23 Gush 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 92 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Z-modele / BMW
Modeli: Z1
shes gollfin ne gjendja shum te mir dhe ka regjistrim deri ne mars te vitit 2017
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim