Llustera -Ndriçime "DOMI" Chandelier

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ndriçime "DOMI"Chandelier 17 Gush 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2015
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Bugatti
Modeli: Veyron
Ndriçime te ndryshme per secilen shije per secilen ambient.
Shtoni bukurine e ambientit me ndriçimet tona me çmimet me te volitshme ne treg
Bëjmë shitjen me shumicë dhe pakicë !
-Na vizitoni ne lokaline tone ne Vranjevc rruga Prishtinë-Podujevë(perball tregut te kafshëve)
Mob/Vib : +37744353 170
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim