Lacetti

Shitet nga: Blerimi 16 Mar 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 85 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chevrolet
Modeli: Lacetti
Shitet cheverlet lacetti 2.0 dizell motorr topelit ka osht i mir punon shum.mir vito osht 2008 .kilometrat 210000 .osht kerr per marak hargjimet e vogla kerr perqefi dhe osht i rujten osht me tona tmirat per me.teper thirr ne nr 045569934 dhe 049709526.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim