Shitet vetura

Shitet nga: Xx 29 Pri 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 125 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 400 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chevrolet
Modeli: Lacetti
Shitet vetura choverlet lacetti vetura ka servisin ekryer dhe gomat e dimrit osht ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim