Citroen C5 -03. 2.2

Shitet nga: Besnik 05 Gush 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 85 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 300 EUR   3 150 EUR

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C5
Shes veturen personale me cmim te arsyeshem. Vetura ka qene vetem e imja gjate 5 viteve te fundit dhe eshte shume e ruajtuar. Motori disel 2.2 Shitet per shkak te nderrimit te vetures. Per me shume me kontaktoni ne 049 402 300.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim