Citroen C5 2.0 HDI 2009 Pa Dogan

Shitet nga: C5 08 Korr 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 196 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 300 EUR   6 000 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C5
Shes Citroen C5 2.0 HDI 16V viti i prodhimit 2009
Vetura eshte ne gjendje perfekte nuk ka grritha kariseria esht ngjendje te perkryer 4 goma tveres treja, 4 gurthnet e reja Bosch, Diskat perpara tri Bosch, servisin e ules me gjith filterat eka te ndrrun, Setin Komplet Korp e Llamell ika tndrrun qe 1 vjet egjys,i posedoj te gjitha fakturat shumicen e pjesve ika te markes bosch, nuk ka nevoj per asnje investim ne servis edhe per 30000km servisin eka gjdo 30000km, Kilometrat ika 211000km te garantune ,
Karakteristikat:
Abs
10 Airbag
Esp
Senzor te Parkingut perpara e permas
Senzor te shiut
Dritat Automatike
Klimen Automatike Dy zonale
Centrall me telekomand
Alarm
Pasqyret i Palohen automatikisht kur tmbyllet
Dritaret dhe pasqyret elektronike
Board Kompjuter
Pasqyret me grijaqa qe jan me se tenevojshme per dimer
6 shpejtsi
Tempomat
Mates i Parkingut
Radio CD MP3/AUX
Etj.....
Per mashum informata ne telefon
Viber: +33.651.129.306
Tel Vala: 044.64.80.52
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim