Ford Fusion 1.4 TDCI 2012 120 mij KM

Shitet nga: Mentor Dje 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 185 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 EUR   6 000 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fusion
Ford Fusion 1.4 dizell ne gjendje shume te mire pune dhe vizuale.I prodhuar ne vitin 2011,regjistrimi i pare ju ka bere me 26.12.2011.Eshte blere i ri ,un jam pronari i par.Te gjitha serviset jane bere me rregull,me liber te servisit, Shpenzimet shum te vogla 5 L mesatarja.Pajisjet ne vetur:klime automatike,timon lekure,xhamat prapa te erresuar fabrikisht,xhamat e pare elektrike,pasqyret anash elektrike me nxemje,bord computer,ABS,CD player,aux,servo, airbag,centrall,mbyllje qendrore me dirigjiim,qelsi i par plus qelsi rezerv,vetura ka ngjyre hiri te perzier,goma te reja.Ulesja para e pasagjerit gjithashtu palohet.audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp wv MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim