2007 GMC YUKON DENALI XL **SPECIAL EDITION**

Shitet nga: dardan 23 Korr 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: GMC
Modeli: Yukon
Shitet vetura GMC YUKON DENALI XL
Vetura osht e sapo ardhrur nga Amerika
Motor 6.2 Benzin+Plin 4x4 Plini i sapo vendosur ne dizne.
Transmison automatik
7 ulse karrikat me nxemje dhe lekur
Klimatronik dy zonal
Senzora parkimi+kamer mbrapa
Shkall ndihmse per t'hypur nvetur automatik nqdo hapje tderes.
Navigacion Cd, Aux, Radio
Fellne 24 Goma te reja te gjitha serviset e kryme vaji filtera etj.
Per me shum informata kontaktoni ne numrin e vendusur nqdo koh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim