Shitet vetura me cmim te volitshem

Shitet nga: Sabit 12 Gush 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: Santa Fe
Shitet Hyundai Santafe , 2.0 diesel, viti 2002, ne gjendje te rregullte, i regjistruar dhe me cmim shume te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim