Hyundai Volester 2013 1.8 Benzin nga Amerika

Shitet nga: xoni Dje 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 277 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 499 EUR

Viti: 2013
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: Veloster
Hyundai Volester me 122.000 mile te kaluara
Vetura eshte me tri dyer- 1 te shoferi dhe 2 ne anen e djathte
6 shpejtesi
1.8 benzin
ABS
ESP
full full...

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=5Ber6exZrXw

Verejtje: vetura per momentin gjendet ne Amerike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim