Hyundai 2014, edhe 4 vite ne GARANCION

Shitet nga: Edon 02 Nën 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

16 300 EUR

Viti: 2014
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: ix35
Arsya e shitjes se vetures eshte se po du me ble modelin e ri (2015) te kesaj veture. Ka sigurim dhe tabela deri ne gusht 2016. Te gjitha servisat i ka me rregull.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim