HYUNDAI IX35, 2.0 CRDI

Shitet nga: ASTRIT 27 Mar 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 500 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: ix35
Shitet Hyundai iX35, disel, me motor 2.0 CRDi, servo, xhama me rryme, ABS, Klime, komanda ne timon, drita te mjegulles, fellne alumini, ne gjendje te mire teknike dhe optike, etj.
Per me shume info ju lutem me telefononi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim