Hyundai ix35 4WD CRDi

Shitet nga: Astrit Ismajli 23 Mar 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 500 EUR   14 500 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: ix35
-ix35
-Motori 2.0 Diesel CRDi
-Automatik
- viti i prodhimit 2011
-Auto hold system
-ABS në katër rrota
-Regjistrim 8muaj
-Ngrohje në karriget e para dhe të pasme
-Panoramik
-5 dyer
-Sistem navigimi
-Klimatronik dy zonal
-Temponat
-Pasqyre automatike
-Drita automatike/mjegull/led
- Radio CD/Aux/ipod/usb
-Kilomaetrazha e kaluar:143,000
-Ngjyra e hirtë metalike
-Alarm
-Servis komplet
-4x gjamat elektronik
-Tel:044135207/049402222
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim