Hyundai ix35

Shitet nga: dardan 30 Qer 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 550 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: ix35
Makina eshte ne gjendje shume te mire.Si dhe eshte ende brenda garancionit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim