Hyundai IX35

Shitet nga: Astrit 13 Dhj 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 800 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: ix35
Shes Hyundai ix35 , vetura i ka vetem 74000 KM te kaluara dhe eshte ne gjendje shume te mire.Eshte 2.0Benzin gjithashtu e ka te instaluar sistemin me plin edhe hargjon shume pak.Jam pronari i pare i ksaj veture.Viti i prodhimit 2011
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim