Hyundai IX35

Shitet nga: Vali 13 Mar 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 500 EUR

Viti: 2014
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: ix35
Shitet vetura ne gjendje te rregullt .
Viti 2014 , kilometrat aktuale 167.000Km
Vetura eshte 1.7 Diesel 4x2 .
Eshte bler i ri me vitin 2014 dhe eshte mirmbajtur ne servis te autorizuar ne Hyundai Prishtine ku dhe mundeni te gjeni Historin e vetures .
Kilometrat jane te garantuara .
Vetura shitet vetem Cash , ndrrime nuk bojme .
Nr kuntaktues 00383 49 666 195 edhe ne viber , whatsapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim