Shes Hyundai ix35

Shitet nga: Astrit 20 Dhj 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 800 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: ix35
Shes HYUNDAI ix35,vetura i ka vetem 74000 Km te kaluara dhe eshte ne gjendje shume te mire. Eshte 2.0 Benzin gjithashtu e ka te instaluar sistemin me Gaz dhe hargjon shume shume pak, Viti i prodhimit te vetures eshte 2011, dhe jam pronari i pare i kesaj veture.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim