Shitet hyundai

Shitet nga: Meti 22 Shk 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 314 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 500 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: ix35
Vetura eshte ne gjendje shum te mire pune, e ardhur nga ch dhe e doganuar per her te par ne Kosove.
Per me shum info kontaktoni ne numrin e telefonit:+377 44 10 32 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim