Vetura eshte ne GARANCION edhe 4 vite te tjera

Shitet nga: Edon 23 Tet 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

17 000 EUR

Viti: 2014
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: ix35
Veture e prodhuar 2014 me 36,000 te kalume. Sigurim dhe regjistrim ka deri ne gusht 2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim