AUTO SERVIS LEDO MOTORS

Shitet nga: LEDO MOTORS 07 Gush 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Hibrid
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Land Rover
Modeli: Range Rover
AUTO SERVISI LEDO MOTORS 4X4
LANDROVER SERVIS BENË GJITHA SERVISIMET DHE RIPARIMET MOTORIKE. ELEKTRONIKE.MEKANIKE. DIAGNOZIFIKIMI KOMPJUTERIK PER TE GJITHA LLOJET
PJES TE REJA DHE TE PRDORURA
GJENDEMI NE RR.JUSTINA SHKUPI PRISHTINË RRUGA PER KOLOVIC AFER POMPES EXFIS
JENI TE MIRSESEARDHUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim