Shitet dhe ndrrohet me golf

Shitet nga: Granit 20 Maj 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Land Rover
Modeli: Range Rover
Shitet gjipi Land Rover ne gjendje t'rregullt
Mundsi ndrrimi me golf lV
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim