Shitet Range Rover Vogue

Shitet nga: skender 13 Pri 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

16 800 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Land Rover
Modeli: Range Rover
Shitet Vetura Range Rover Vogue ne gjendje shum te mir nxemje ne karrika dhe ftofje me memorie tempomat bordkompjuter Fellne 22 coll 3.0 diesel bejm ndrrim qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim