Makinë pa licencë

Shitet nga: nan 07 Nën 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

390 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ligier
Modeli: X - Too
Makinë e bukur pak pa licencë LIGIER X-too, motor Lombardini Focs, 53.000 km,
12/2008, rrota aliazhi, dritat e mjegullës, rrotullon në mënyrë të përsosur, në gjendje të mirë të brendshme dhe të jashtme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim