U SHIT NGA AUTOSALLON FATIJONI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Pjesë & Servis Fatijoni 07 Pri 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 303 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 200 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Lincoln
Modeli: Aviator
LINCOLN AVIATOR 4.6B VITI 2005
7 ULESE ME NXEMJE DHE FTOFJE
AUTOMATIK
2X DVD ME TOUCH SCREEN
PULLA NE TIMON
SENZOR PARKIMI
I REGJISTRUAR RKS

QMIMI 8200 €

TEL.044 100 141
TEL.044 100 131(VIBER)
Facebook.com/AutoSallonFATIJONI
GJENDEMI NE MAZGIT,PRISHTINE-MITROVIC KM4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim