MERCEDES B 180 CDI SPORTPAKET AUTOMATIK

Shitet nga: Auto Point Dje 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2013
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: B-Class / Mercedes-Benz
Modeli: B 180
Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,dogan homoligim i ka te paguara,eshte ne gjendje shum te mir,ka liber servisi dhe garantojm 100% per kilometra.
Ekstra-automatik,klima,nxemje karrika,navigacion,komanda vollan,ndrusin e shpejcive ne vollan,sport karrika+lekur,senzora parkingu,start stop,eko sistem,distronik,i nje vijat e autostrades,bi-xenon,lleda para mas,fellne me goma te reja,dy qelsa etj.
Per me shum info.049677778 ose 049333888.
SHITJE EDHE ME LIZING
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim