MERCEDES B180 CDI 2013

Shitet nga: AutoSalloni YLBERI Dje 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2013
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: B-Class / Mercedes-Benz
Modeli: B 180
WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM


MERCEDES B180 CDI. I Doganuar. I Importuar nga Gjermania.

* Mercedes B 180 CDI
* Viti i prodhimit 2013
* 6 Shpejci
* NAVIGACION
* Krompaket
* Hallogenka
* Senzora Shiu
* Ngjyra e Bardhe
* KLIMATRONIC
* Karrika Recaro
* BordKompjuter
* Senzora Para dhe Mrapa
* Parking Assistant
* Dritare Elektrike
* Pasqyret me nxemje
* Mekanizem per Larjen e Dritave te Para
* Radio Navigacion me Touchscreen monitor
* Ulëset e para standarde
* Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë
* ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR
* Disqe para dhe mbrapa, disqet e para me ftohje të brendshme
* Mbrojtje kundër vjedhjes “Imobilizer”
* Airbag anësorë në ulëset e para
* Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm
* Paralajmërim me zë dhe me dritë për mos vënien e rripave të sigurisë
* ISOFIX – Përgaditje për fiksimin e ulëses për fëmijë
* Mbyllje qendrore me teledirigjim
* Dritat kryesore Halogene
* Dritë për mjegull mbrapa
* Treguesit anësorë ngjyrë të bardhë
* Timon servo progresiv elektro-mekanik
* Xhamat para elektrik
* Bordkompjuter
* Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
* Pasqyre nën mbrojtëset e diellit
* Mbrojtësit në ngjyrë të automjetit
* Xhamat e gjelbër termoizolues

Autosalloni Ylberi
Tel: 044 773 659
+383 45 859 839
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim