Mercedes b180 cdi AUTOMATIK- me dogan

Shitet nga: Valoni 17 Sht 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 277 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 500 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: B-Class / Mercedes-Benz
Modeli: B 180
Shes veturen mercedes benz
B180 cdi
Viti 2009
Sport edition
218.000 km
Me dogan te paguar dhe homologim.
Automatik tiptronik
Gjendje shume te mire teknike optike
Cmimi 7500 euro

045-494-236 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim