U SHIT FLMM

Shitet nga: Arianit 13 Korr 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 79 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 150 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 200
Shitet mercedesi C 200 Cdi Automatik pa dogan Evo Motorri ngjendje te mir I ardhur nga anglia


^Vetura esht ne gjendje ekstrem te rregullt teknike dhe optike
Motorri 2.0Cdi Evo Motorr ne gjendje prefekte ka start te jashtzakonshem. Tshpejt
Vetura esht e shtrenguar si ne trapa dhe ne pergjithsi nuk ndihet TIP TOP (Pa vrejtje)
Ne gjendje te garantuar tekinike.
Vetura esht shum e rujtne dhe e mirmbajtur si brenda ashtu edhe jasht interieri shum i paster pa gervishje. Ka vozitje te qet dhe te rehatshme esht shum praktik per qytet dhe rrug te gjata me shpenzime minimale 5L/100km.
Vetura posedon gomat e Mira
Katakteristikat:
-Klim Funksionale
-Dritat e Mjegulles
-Airbag
-Centrall
-Hidraulik

-Xhamat Elektro

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim