MERCEDES-BENZ 🇨🇭 C320 4MATIC 2009 AUTOMATIK AMG

Shitet nga: Xxx Sot 03:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 292 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 900 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 320
Mercedes-Benz C 320 CDI 4Matic AMG PACKET AVANTGARDE
Viti i prodhimit : 2009
Shpejtsit Ne Timon
Automatik 7g TRONIC
Senzora , para dhe mrapa
Nga Zvicrra 🇨🇭 ( Pa Dogan )
Në Gjendje Perfekte


Kontakt nr : +383 44 700 704
+383 43 700 704
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim