MERCEDES-BENZ E350 2010 AIR MATIC DISTRONIC AMG

Shitet nga: Xxx Sot 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

13 900 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 350
Mercedes - Benz E 350 AMG LINE Air Matic
Senzora para mrapa , kamera Blue Efficiency
Viti i prodhimit : 2010
Distronic Plus
Me dogan dhe Homologim

Kontakt nr : +383 44 700 704
+383 43 700 704
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim