Nissan Pathfinder

Shitet nga: Nisan Sot 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 000 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Pathfinder
Shitet nissan pathfinder, gjendje teknike dhe optike te shkelqyer, vetura posedon ;4xhamat me rryme,pasqyret me rryme me nxemje dhe i palohen me rryme, ulset me nxemje dhe me rryme plus memorje, klime 4zonale, 7ulse me lekure, xhamat e errsuar nga fabrikuesi, webasto nga fabrikuesi, komandat ne timone dhe tempomat, navi me touch me usb aux bluetooth, shiber, senzora. Bejme edhe ndrrim, per info me teper +38344889301
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim