Shes radio pioner me usb dhe Cd

Shitet nga: Arianit 21 Korr 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

55 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Shes radio pioner me usb dhe Cd
Firma me e mir
Radio Orginale
qmimi 55+37745207664viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim