Karriget ( 30 euro / cope)

Shitet nga: Behare 12 Korr 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 24 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 6 karrige, ngjyre vjollce ne gjendje te rregullt.

Cmimi per cope 30 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim