SHATORA ME QERA KARRIKA & TVOL 044280873 VIBER

Shitet nga: Dritoni Sot 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Japum me qera shatora karrika dhe tavolina shatorat jan modern kan ndriqim numri per kontakt 044280873 ne gjdo koh muni me thirr jeni te mir pritur viber+38344280873
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim