SHATORA TEDNA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

Shitet nga: Shatora tenda Sot 07:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Jap me qera shatora karrika dhe tavolina 045587719 ne gjdo koh jeni te mir pritur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim