SHES URGJENT inventarin

Shitet nga: Ermal 14 Korr 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 EUR   2 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes inventarin pothuajse te ri, vetem 5 muaj te perdorura.
inventari permban:
21 KARRIKA
7 TAVOLINA
1 LAVAMAN INOX
1 FRIGORIFER INOX (gjithashtu mund te perdoret per mbajtjen e embelsirave ,djathrave,mishit etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim