Tavolinë klasike me 6 karrika

Shitet nga: Dani 12 Korr 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 21 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinën klasike me 6 karrika në gjendje të mirë nga druri dhe karrikat dru dhe stof i ri. Me tavolinë ju jap edhe xhamin e trashësisë 6 apo 8 milimetra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim