TENDA SHATORA ME QERA TAVOLINA KARRIKA044280873

Shitet nga: Dioni Sot 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Japim me qera shatora karrika dhe tavolina per nevoja te ndryshme familjare 044280873 transportin montimin e bëjm në tër kosoven mundeni me thirr ne gjdo koh jeni te mir pritur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim